ULPGA ВІТАЄ ВАС НА CONGRESS ULPGA 2017
16 - 17 травня 2017 Ramada Encore Kiev, Ukraine
Контакти
+38 (099) 617 62 04
+38 (096) 329 22 83
congressulpga@i.uauasg@i.ua
Реєстрація
Заповніть форму реєстрації для участі у Конгресі ULPGA 2017
Зареєструватися
Congress ULPGA 2017
В рамках Congress ULPGA 2017:
21-ша Асамблея, Виставка, інші загальні заходи
Завантажити

Київ

  • Київ — cтолиця України. Одне з найбільших міст Європи, адміністративний, економічний, культурний та історичний центр Української держави. Сучасний Київ динамічно розвивається — це ідеальне місце для проведення найбільшого міжнародного українського LPG заходу «Конгрес ULPGA 2017». 
  • Києву 1530 років. Древня колиска європейської культури. Київ одне із найзеленіших міст світу у ньому понад 60 парків, більше 30 музеїв, близько 2000 унікальних пам’ятників архітектури віднесені до мирової спадщини.
  • У Києві є багато визначних місць, стародавніх і сучасних. Історичні центри та місцевості Києва розповідають про далеке минуле міста. Споруди Києва - живі свідки плинності часу та подій сьогодення. Численні монастирі та храми міста прикрашають його та створюють атмосферу чистоти й святості. Є багато пам'ятників, що стали свого роду візитівкою столиці. Завдяки великій кількості парків та зелених насаджень образ Києва є неповторним. Вулиці та площі Києва пам'ятають про радісні та сумні моменти і явища у долі нашого міста. Різноманітність київських пам'яток не перестає дивувати й захоплювати багатьох. Усе це - обличчя Києва, міста унікального, несхожого на інші, яке так люблять кияни й туристи.
  • Різноманіття та контраст київських споруд вражає! Саме в Києві Ви знайдете будівлі різних епох, починаючи з княжих часів та закінчуючи ультрасучасними спорудами.  Варто відмітити й стилістичну багатоманітність споруд Києва: давньоруська архітектура, класицизм, модерн, хай-тек – всього не перелічити! При цьому безліч з них мають ряд особливостей, відмінностей, цікавинок.
  • Українську столицю нерідко називають містом-парком, містом-садом, і недаремно. Загальна площа усіх зелених насаджень Києва у міській межі складає 56,3 тысяч га. Сьогодні у Києві приблизно 130 парків та 450 скверів. 

До зустрічі в Києві!

 

Партнери
Організатори
10 років об’єднуємо український ринок LPG!
16 - 17 травня 2017 Congress ULPGA 2017 Ramada Encore Kiev, Ukraine